VERTIMEC 1,8 SC 1 l

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 

Insekticidní přípravek určený k hubení svilušky chmelové ve chmelu, svilušek, vrtalek (Liriomyza spp.) a třásněnek včetně třásněnky západní v okrasných rostlinách, okurce, paprice a rajčeti.

Dostupnost Objednáno (1 ks)
Běžná cena 5 807 Kč
Ušetříte 2 177 Kč (–37 %)
Cena 3 000 Kč bez DPH
3 630 Kč    
Kód produktu SY 01 VE
Značka Syngenta
Kategorie Insekticidy proti ŠKŮDCŮM
Záruka 24
 

Postřikový insekticidní a akaricidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu určený k hubení svilušky chmelové, mery, vrtalky.

Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu budeme vyžadovat číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!! - bez osvědčení nelze tento produkt koupit !!!!!!

Obsah: Abamektin (Abamectin) 18 g/l (Skupiny: Avermectins, Milbemycins)

28 Ne Ne chmel otáčivý sviluška chmelová 0,85-1,25 l/ha ; 1500-3000 l vody/ha  
28 Ne Ne hrušeň mera skvrnitá 1,125 l/ha ; 200-1500 l vody/ha  
3 Ne Ne okurka, rajče, paprika sviluška chmelová, vrtalky 1,2 l/ha ; 250-1500 l vody/ha
Bezpečnostní opatření SPo5 Ošetřený prostor (skleník) vyvětrejte Před opětovným vstupem ošetřené prostory/skleníky důkladně vyvětrejte.
Riziko pro vodní organismy SPe3 Při aplikaci do hrušní:SPe3: Za účelem ochrany vodních organismů snižte úlet dodržením neošetřeného ochranného pásma 30 m vzhledem k povrchové vodě.Při 50% redukci úletu pomocí trysek lze zkrátit ochrannou vzdálenost s ohledem na vodní organismy na 20 m, při 75% redukci na 15 m a při 90% redukci na 7 m.  
  SPe3 Při aplikaci do chmele:SPe3: Za účelem ochrany vodních organismů snižte úlet dodržením neošetřeného ochranného pásma 25 m vzhledem k povrchové vodě.Při 50% redukci úletu pomocí trysek lze zkrátit ochrannou vzdálenost s ohledem na vodní organismy na 18 m, při 75% redukci na 12 m a při 90% redukci na 6 m..  
  SP1 SP1 Neznečišťujte vody přípravkem nebo jeho obalem. (Nečistěte aplikační zařízení v blízkosti povrchové vody / zabraňte kontaminaci vody splachem z farem a cest.)  
  DO Při aplikaci do chmele:Za účelem ochrany vodních organismů neaplikujte na svažitých pozemcích (? 3° svažitosti), jejichž okraje jsou vzdáleny od povrchových vod < 25 m.  
  DO Při aplikaci do hrušníZa účelem ochrany vodních organismů neaplikujte na svažitých pozemcích (? 3° svažitosti), jejichž okraje jsou vzdáleny od povrchových vod < 30 m.  
Riziko pro včely SPe8. Zvlášť nebezpečný SPe8: Zvlášť nebezpečný pro včely. Za účelem ochrany včel a jiných hmyzích opylovačů, neaplikovat na kvetoucí rostliny. Neaplikujte, jestliže se na pozemku vyskytují kvetoucí plevele.
  DO Pro aplikaci ve sklenících:Před umístěním úlů do skleníků dodržte ochrannou lhůtu 96 hodin po aplikací přípravku.  
Riziko pro ostatní necílové členovce SPe3 Pro venkovní aplikace:SPe3: Za účelem ochrany necílových členovců dodržujte neošetřené ochranné pásmo 5 m od okraje ošetřovaného pozemku. Při 50 %, 75% a 90% redukci úletu není ochranná vzdálenost s ohledem na necílové členovce nutná.  
  DO Při aplikaci ve sklenících:Přípravek není vhodné použít ve sklenících, kde aplikována biologická ochrana.

Přípravek povolen do spotřebování zásob,

 

Hmotnost 1 kg
Objem 1 litr
Výrobce Syngenta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: