Camaro 5 l - herbicid

Neohodnoceno
 
 

Camaro® je systemicky působící herbicid pro postemergentní ošetření proti dvouděložným plevelům v obilninách

Dostupnost Objednáno (1 ks)
Cena 5 200 Kč bez DPH
6 292 Kč    
Kód produktu SY531CA
Značka Syngenta
Kategorie OCHRANA ROSTLIN
Záruka 2 roky
 
Složení: 

Rychlý zásah proti dvouděložným plevelům

Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu budeme vyžadovat číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!! - bez osvědčení nelze tento produkt koupit !!!!!!

camaro použití

  • Řešení širokého spektra dvouděložných plevelů
  • Dvojí mechanismus účinku
  • Výhodné řešení pro jarní odplevelení obilnin

Mechanismus působení

Camaro® je systemicky působící herbicid pro postemergentní ošetření proti dvouděložným plevelům. Obsahuje dvě účinné látky florasulam a 2,4 D, které se liší mechanismem účinku proti plevelným rostlinám. Florasulam inhibuje tvorbu enzymu acetolaktátsyntázy (ALS). Symptony se nejdříve objevují v meristemových pletivech jako chlorozy a nekrozy. 2,4,-D patří do skupiny syntetických auxinů (fenoxykyseliny), způsobuje abnormality v růstu a v rostlinných pletivech a nakonec odumírání celých rostlin.

Camaro® zastavuje velmi rychle růst citlivých plevelů. Typické symptomy poškození (abnormality růstu, změna barvy) odumírajících plevelů jsou patrné už za 7–10 dnů po aplikaci v závislosti na podmínkách růstu a citlivosti plevelů.

Camaro® doporučujeme použít v tank-mix kombinaci s herbicidem Avoxa pro regulaci dvouděložných i jednoděložných plevelů jedním tahem.

Ochrana ozimých obilnin

Aplikujte v ozimých obilninách postemergentně na jaře v růstové fázi plodiny BBCH 21–32, tj. od fáze odnožování do fáze 2. kolénka: 2. kolénko zjistitelné, vzdálené min. 2 cm od 1. kolénka. Růstová fáze plevelů: v období intenzivního růstu od 2 do 10 listů.

Ochrana ječmene jarního

Aplikujte v jarním ječmeni postemergentně v růstové fázi plodiny BBCH 13–32, tj. od fáze 3. listu: 3. list rozvinutý do fáze 2. kolénka: 2. kolénko zjistitelné, vzdálené min. 2 cm od 1. kolénka. Růstová fáze plevelů: v období intenzivního růstu od 2 do 10 listů.

Tank-mix kombinace

Avoxa®, fungicidy, Karate® Zeon

camaro spektrum ucinku

Hmotnost 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: