Revus 5 l

Neohodnoceno
 
 
Postřikový fungicidní přípravek určený k ochraně bramboru proti plísni bramborové
Dostupnost Objednáno (1 ks)
Cena 10 900 Kč bez DPH
13 189 Kč    
Kód produktu SY 01 RE
Značka Syngenta
Kategorie Fungicidy proti CHOROBÁM
Záruka 24
 

Revus je nový fungicid proti plísni bramborové (Phytophtora infestans) s novou účinnou látkou mandipropamid a unikátní technologií LOK+FLO.

Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu budeme vyžadovat číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!! - bez osvědčení nelze tento produkt koupit !!!!!!

Díky této technologii níž je vysoce odolný dešťovým srážkám a poskytuje dokonalou ochranu porostu. Mandipropamid je první účinnou látkou patřící do zcela nové skupiny chemických látek – amidy kyseliny mandlové (CAA-fungicidy). Jeho způsob účinku není zatím přesně prokázán, avšak předpokládá se, že působí na syntézu fosfolipidů hub rodu Oomycetes (fosfolipidy jsou základní složkou buněčných stěn a membrán hub). Mandipropamid má vynikající preventivní a částečně kurativní účinek. Jeho preventivní účinek spočívá v potlačení klíčení spor, čímž zabraňuje průniku patogena do pletiva hostitele. Kurativní účinek spočívá v inhibici růstu mycelia, tvorby haustorií a redukci sporulace. Malé množství aktivní látky proniká do listového pletiva, kde je rychle distribuováno a schopno chránit obě strany listu – translaminární účinnost. Mandipropamid vykazuje vysokou afi nitu k voskové vrstvě rostlinného povrchu. Unikátní technologie přípravku Revus LOK + FLO umožňuje rychlou a pevnou vazbu s rostliným povrchem (LOK) a následné postupné uvolňování účinné látky (FLO). Jakmile postřik uschne, stává se odolným proti smyvu deštěm. Nejlepších výsledků při ochraně brambor je dosaženo, je-li přípravek Revus aplikován preventivně nebo v raném stádiu vývoje choroby.
Hmotnost 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: