Revus 5 l

Neohodnoceno
 
 
Postřikový fungicidní přípravek určený k ochraně bramboru proti plísni bramborové
Dostupnost Objednáno (1 ks)
Cena 9 700 Kč bez DPH
11 737 Kč    
Kód produktu SY 01 RE
Značka Syngenta
Kategorie Fungicidy proti CHOROBÁM
Záruka 24
 

Revus je nový fungicid proti plísni bramborové (Phytophtora infestans) s novou účinnou látkou mandipropamid a unikátní technologií LOK+FLO.

Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu budeme vyžadovat číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!! - bez osvědčení nelze tento produkt koupit !!!!!!

Díky této technologii níž je vysoce odolný dešťovým srážkám a poskytuje dokonalou ochranu porostu. Mandipropamid je první účinnou látkou patřící do zcela nové skupiny chemických látek – amidy kyseliny mandlové (CAA-fungicidy). Jeho způsob účinku není zatím přesně prokázán, avšak předpokládá se, že působí na syntézu fosfolipidů hub rodu Oomycetes (fosfolipidy jsou základní složkou buněčných stěn a membrán hub). Mandipropamid má vynikající preventivní a částečně kurativní účinek. Jeho preventivní účinek spočívá v potlačení klíčení spor, čímž zabraňuje průniku patogena do pletiva hostitele. Kurativní účinek spočívá v inhibici růstu mycelia, tvorby haustorií a redukci sporulace. Malé množství aktivní látky proniká do listového pletiva, kde je rychle distribuováno a schopno chránit obě strany listu – translaminární účinnost. Mandipropamid vykazuje vysokou afi nitu k voskové vrstvě rostlinného povrchu. Unikátní technologie přípravku Revus LOK + FLO umožňuje rychlou a pevnou vazbu s rostliným povrchem (LOK) a následné postupné uvolňování účinné látky (FLO). Jakmile postřik uschne, stává se odolným proti smyvu deštěm. Nejlepších výsledků při ochraně brambor je dosaženo, je-li přípravek Revus aplikován preventivně nebo v raném stádiu vývoje choroby.
Hmotnost 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: