Zádový postřikovač Solo Nova 424 Classic

Neohodnoceno
 
 

Zádový pístový postřikovač SOLO NOVA 424 Classic s nádrží na postřik o objemu 15 l.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 2 191 Kč bez DPH
2 651 Kč
Kód produktu 42422
Značka Solo
Kategorie Zádové
Záruka 24
Položka byla vyprodána...
 

Provozní výhody pístového postřikovače SOLO 424 NOVA

 
Vhodné pro aplikaci všech přípravků určených na ochranu rostlin. Snadná a rychlá údržba
Velké vnitřní čerpadlo je centrálně umístěno tak, aby docházelo k prevenci úniku kapaliny a minimalizovala se potřeba údržby.
Kompletní systém čerpadla a systém tlakovací páky může být vyměnen běžnýmuživatelem bez potřeby speciálních nástrojů.
Ergonomičnost a pohodlí
Nádrž a dolní základna jsou anatomicky tvarované tak, aby co nejvíce vyhovovaly tvaru lidské páteře. To ve spojení s pohodlnými ramenními popruhy významně zvyšuje uživateli komfort, ulehčuje práci a v neposlední řadě zvyšuje bezpečnost.
Praktický tvar
Nádrž kapaliny představuje typické rysy SOLO postřikovačů a zahrnuje tedy UV ochranu pro dosažení dlouhé životnosti stroje bez negativních dopadů slunečního záření.
Průměr velkého plnícího hrdla je 124 mm. Součástí je lehce vyjímatelný filtr a víko. Robustní zabudované držadlo umožňuje snadnou přepravu a přenášení postřikovače a také usnadňuje jeho plnění a vyprázdňování. Velká spodní základna zajišťuje výbornou stabilitu také na nerovných površích. Umístění tlakové páky do vertikální polohy usnadní možnosti uskladnění. Nezničitelná 50 cm dlouhá plastová trubka postřiku může být bezpečně uložena ve speciálním držáku trubky. Tím je mj. univerzální tryska postřikovače účinně chráněna před nečistotami nebo poškozením. Výhodou je možnost případného využití také trysek jiných značek a výrobců, odpovídající platným ISO standardům. Robustní ruční uzamykatelný ventil zaručuje pohodlný průběh aplikace bez nežádoucího úniku kapaliny. Průsvitná hadice o délce 1,3m je zesílena speciální tkaninou. Tvar nádrže postřikovače zajišťuje minimální zbytkové (nevyužitelné) množství postřiku
Jako příslušenství se dodávají trubky různých délek a z různých materiálů, kryty postřiku, různé typy trysek, manometry atd.

technické údaje
hmotnost 5,1 kg
objem nádrže 15 l
typ čerpadla píst
tlak 4 bar
regulace tlaku ano
Hmotnost 5.2 kg
Objem 15 l
Čerpadlo pístové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: