TALENT 1 l - strupovitost, padlí a moniliový úžeh

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
Fungicid Talent do sadů proti strupovitosti jádrovin, moniliovému úžehu peckovin, proti padlí na jádrovinách, peckovinách a vinohradech.
Dostupnost Objednáno (1 ks)
Běžná cena 3 024 Kč
Ušetříte 726 Kč (–24 %)
Cena 1 899 Kč bez DPH
2 298 Kč    
Kód produktu DO 01 TA
Značka Dow AgroSciences
Kategorie Fungicidy proti CHOROBÁM
Záruka 24
 

Fungicid Talent je fungicid proti strupovitosti na jádrovinách, padlí na jabloních, révě a jahodníku, skvrnitosti listů třešně a višně, moniliové spále višně, rzi a červené skvrnitosti na slivoních a padlím, rzím a listovým skvrnitostem na okrasných rostlinách.

Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu budeme vyžadovat číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!! - bez osvědčení nelze tento produkt koupit !!!!!!

Lokálně systémový fungicid proti strupovitosti na jádrovinách, padlí na jabloních, révě a jahodníku, skvrnitosti listů třešně a višně, moniliové spále višně, rzi a červené skvrnitosti na slivoních a padlím, rzem a listovým skvrnitostem na okrasných rostlinách. Obsah: Myclobutanil 200 g/l Registrované použití: Jabloň: padlí: 0,45 l/ha, max. 3× Jádroviny: strupovitost: 0,45 l/ha, max. 3× Jahodník: padlí: 0,5 l/ha, max. 3× Okrasné rostliny: padlí, rzi, skvrnitosti listů: 0,4–0,6 l/ha, v polních podmínkách, max. 3× Slivoň: červená skvrnitost, rez: 0,7 l/ha, max. 3× Třešeň, višeň: skvrnitost listů: 0,6 l/ha, max. 3× Višeň: moniliová spála: 0,7 l/ha, max. 3× Réva: padlí: 0,12–0,18 l/ha, max. 3×
Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: