Pentakeep Super 100 g

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 
Japonské tekuté hnojivo k podpoře růstu a výnosu První hnojivo na světě, které obsahuje jako hlavní složku 5-aminolevulovou kyselinu (ALA). Ta zvyšuje biosyntézu chlorofylu, fotosyntetickou kapacitu, reguluje dýchání, zlepšuje využití živin.
Dostupnost Objednáno
Cena 352 Kč bez DPH
426 Kč
Kód produktu RY 01 PE
Značka Cosmo Oil, Ltd
Kategorie Stimulátory růstu
Záruka 24
Položka byla vyprodána...
 
Složka 5-amino-levulová kyselina (ALA) v hnojivu Pentakeep Super je unikátním prekurzorem chlorofylu hemu a v rostlinách ji produkují fotosyntetické bakterie. ALA zvyšuje transformační rychlost přeměny nitrátových iontů na amonné,což zároveň významně ovlivňuje schopnost rostlin absorbovat živiny. ALA se nachází rovněž v živočišných organismech,v nichž plní významné funkce. Je to aminokyselina bez negativního vlivu na lidský a zvířecí organismus. Účinky ALA u rostlin -Zvyšuje chlorofylovou biosyntézu. -Zlepšuje kapacitu fotosyntézy. -Kontrola dýchání v temnu. -Rozšiřuje skulinu průduchu. -Podporuje účinek hnojiva. -Zvyšuje odolnost vůči stresu z prostředí, Účinky Pentakeep Super -Zvyšuje výnos a kvalitu. -Udržuje barvu listů. -Zlepšuje růst rostlin a zdravý vývoj sazenic. -Překonává přetížení rostlin. Udržuje zdravý růst při nepříznivých podmínkách (nízké teploty, málo slunečního svitu, dehydratace a škody díky akumulaci soli a další). Toto hnojivo obsahující ALA bylo již představeno na trhu v Japonsku, Koreji, USA a v zemích Evropské unie. Producenti zeleniny, ovoce, chmelu,vinné révy a květin hodnotí použití Pentakeepu Super velmi příznivě.
Možnosti aplikace Pentakeep Super -roztok (20 ml na 100 litrů vody) dávka vody (2000 l/ ha)- Pentakeep Super (0,5 kg / ha) ,Pentakeep Super (0,39 l / ha). Doba mezi aplikacemi (1-2 týdny).Kapková závl. (6ml/100 litrů vody), dávka vody 6 000 l/ha. Zelenina -rajčata, okurky, jahody, papriky aj. Listová zelenina -špenát, zelí, hlávkový salát aj. Ovoce -třešně, jablka, víno aj. Květiny -růže, chryzantémy, cinerárie .Polní plodiny -mák,brambory, cukrovka, travní porosty .Ovocné dřeviny- maliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: