Dicopur M 750 - 1 l

Neohodnoceno
 
 
Dicopur M 750 je herbicid proti dvouděložným plevelům
Dostupnost Na dotaz (1 ks)
Cena 450 Kč bez DPH
545 Kč    
Kód produktu FN 01 DI
Značka FN AGRO Česká republika s.r.o.
Kategorie Herbicidy proti PLEVELŮM
Záruka 24
 

Herbicid k hubení jednoletých a vytrvalých dvouděložných plevelů v obilninách bez podsevu a v obilninách s podsevem jetele lučního, v semenných porostech trav, v jetelovinách, na loukách a pastvinách, v ovocných a okrasných školkách, révě vinné a na železnici.

Dicopur M 750 je herbicid proti dvouděložným plevelům v obilninách bez podsevu i s podsevem, travách na semeno, jeteli lučním, jádrovinách, peckovinách, angreštu, červeném rybízu, révě vinné a na nezemědělské půdě. Přípravek nabízí levné a účinné řešení vytrvalých plevelů, zejména pcháče, v obilovinách.
Působení přípravku
Účinná látka působí systémově. Proniká do listových pletiv, kde je rozváděna a ovlivňuje dělení buněk. Způsobuje deformace stonků i listů a následně úhyn rostlin. Účinkuje proti dvouděložným jednoletým a vytrvalým plevelům.

Herbicid k hubení jednoletých a vytrvalých dvouděložných plevelů v obilninách bez podsevu a v obilninách s podsevem jetele lučního, v semenných porostech trav, v jetelovinách, na loukách a pastvinách, v ovocných a okrasných školkách, révě vinné a na železnici.

• Účinnost na řadu jednoletých i vytrvalých dvouděložných plevelů
• Spolehlivé hubení pcháče, svlačce a přesličky
• Rychlý nástup účinku
• Možnost použití v jarních obilninách s podsevem jetele lučního
• Osvědčený tank-mix partner

Účinná látka
MCPA 750 g/l

Formulace
rozpustný koncentrát (SL)Dávkování
V kombinacích je dávka Dicopuru M 750 snížena na 0,75 l/ha. Proti pcháči osetu je optimální dávka 1 l/ha. Optimální dávka vody je 200–400 l/ha. V obilninách se přípravek aplikuje od 4. listu obilniny do konce odnožování. V obilninách s podsevem v době, kdy jetel má vyvinuté 2 trojlístky.

Louky a pastviny proti pryskyřníku ošetřujeme na jaře při jeho výšce asi 15 cm. V jeteli lučním se Dicopur M 750 aplikuje na jaře na vzešlé plevele nebo po seči. Plevele mají mít nejvýše čtyři pravé listy. Nepostřikovat při silném slunečním svitu a při teplotách nad 23 °C. Trávy na semeno lze ošetřovat při výšce 20 cm.

V ovocných sadech je možno použít dělené aplikace (brzy na jaře před vzejitím plevelů půdní herbicid a po vzejití Dicopur M 750) nebo na vzešlé plevele aplikovat směs Dicopuru M 750 s půdním herbicidem (od 3. roku po výsadbě). Proti svlačci v sadech při jeho velikosti 30 cm (v červnu) za bezvětří pomocí aplikačního rámu. Postřik provádět nízkým tlakem při teplotách do 20 °C. V révě vinné se aplikuje Dicopur M 750 proti svlačci při vysokém, výjimečně středním vedení révy. V době aplikace přípravku (konec července až konec srpna) musí být ukončena diferenciace květních pupenů révy. Postřik nesmí zasáhnout listy révy vinné.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: