Bag PROFI 70 g

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Bag PROFI je vylepšen o další atraktanty, které z něj dělají nejsilnější lákadlo pro hlodavce.

Dostupnost Objednáno
Cena 30 Kč bez DPH
36 Kč
Kód produktu PC 1970BP
Značka PEST CONTROL CORPORATION
Kategorie Rodenticidy - proti hlodavcům
Záruka 24
Položka byla vyprodána...
 

PŘÍRODNÍ PRODUKT BAG Profi - obsahuje pouze přírodní látky

Samoobslužné sáčky pro redukci hlodavců.

Bag PROFI je vylepšen o další atraktanty které z něj dělají nejsilnější lákadlo pro hlodavce.Mimořádně aromatický gel v samoobslužném sáčku. Vyroben z oblíbených druhů potravy hlodavců, vylepšený příchutí VANILKY. Příměsi tuků dělají z tohoto produktu mimořádně lákavou pochoutkou.  Vůně je pro hlodavce neodolatelná a přiláká je k sežrání.  Hlodavec si jej sám rozbalí a sežere. Velmi vhodný do různých zákoutí, rohů, skrýší či do odchytových pastí. Doporučujeme jej použít tam kde je výskyt hlodavců velký. Farmy, zemědělské usedlosti, statky, chovy dobytka atd. Velmi vhodný do různých zákoutí, rohů, skrýší či do odchytových pastí.  Rodinné domy, sklepy, garáže, farmy, zemědělské usedlosti, statky, chovy dobytka atd.

Účinná na:  KRYSY / POTKANY / MYŠI  / HRABOŠE

Vysoká účinnost: pouze 3 - 5g na 1 hlodavce, účinkuje už za 1 den po sežrání

Před aplikací je vhodné aby gel měl pokojovou teplotu 20 až 25°C. Pokud bude teplota vyšší, dochází ke zvýšení atraktivity, především se zvýší aroma pro hlodavce. Současně však může docházet k uvolňování tuků což nemá žádný vliv na atraktivitu výrobku. Chladem gel tuhne ale nemění se atraktivita.  

Snadné požití a aplikace:

1) Sáček umístěte do místa výskytu, do zákoutí, ke stěně, do rohu. Mějte na paměti že hlodavci jsou velmi plaší a většinou se pohybují při stěnách.

2) Odchytnutého škůdce zabalte do papíru a vyhoďte do komunálního odpadu.

Pozor: Vše provádějte v rukavicích tak aby hlodavec necítil Váš pach. Může dojít ke kontaminaci pachem a hlodavec by se pak tomuto místu vyhýbal. 

NEPOUŽÍVEJTE VÍCE DRUHŮ NÁSTRAH SOUČASNĚ: Hlodavci jsou velmi chytří a podezíraví. Pokud najdou více druhů nové potravy může se stát že nebudou přijímat žádný druh návnady. 

Při použití mimo past hrozí smrt hlodavcům ( Evropská norma nám neumožňuje zveřejňovat primární použití za tímto účelem.

Bag PROFI je vylepšen o další atraktanty které z něj dělají nejsilnější lákadlo pro hlodavce.Mimořádně aromatický gel v samoobslužném sáčku. Vyroben z oblíbených druhů potravy hlodavců, vylepšený příchutí VANILKY. Příměsi tuků dělají z tohoto produktu mimořádně lákavou pochoutkou. Vůně je pro hlodavce neodolatelná a přiláká je k sežrání. Hlodavec si jej sám rozbalí a sežere. Velmi vhodný do různých zákoutí, rohů, skrýší či do odchytových pastí. Doporučujeme jej použít tam kde je výskyt hlodavců velký. Farmy, zemědělské usedlosti, statky, chovy dobytka atd.

Hmotnost 0.1 kg
Objem 70 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: