Orcane 0,5 kg

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Selektivní 3-složkový herbicid Orcane pro komplexní jarní odplevelení pšenice, žita a triticale

Dostupnost Na dotaz (1 ks)
Cena 9 650 Kč bez DPH
11 677 Kč    
Kód produktu 21CORORC
Značka Corteva
Kategorie OCHRANA ROSTLIN
Záruka 2 roky
 

Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu budeme vyžadovat číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!! - bez osvědčení nelze tento produkt koupit !!!!!!

Orcane herbicid pro komplexní jarní odplevelení pšenice, žita a triticale. S vyšší dávkou pyroxulamu a novou účinnou látkou Arylex kontroluje skvěle plevelné trávy (chundelka, oves, pýr) i široké spektrum dvouděložných plevelů. Bez omezení v OP II. a na svazích.

dávka 50 g/ha + 0,4 l/ha smáčedla šaman

Orcane - bez omezení v OP II. st., na svazích a okraji pozemku

Od letošního jara mohou Zemědělské podniky v pšenici, tritikale a žitu použít nově registrovaný širokospektrální herbicid Orcane, který hubí trávovité i prakticky kompletní spektrum dvouděložných plevelů. Nemá omezení v OP II. st., na svazích a při použití speciálních trysek je možno aplikovat až k okraji pozemku. Ochranná vzdálenost od povrchových vod je jen 4 m. Po sklizni obilniny ošetřené Orcane je možno vysévat jakoukoliv plodinu a použít jakýkoliv herbicid. Lepší přípravek s méně omezeními na trhu v současnosti není. Navíc cena Orcane bude v tomto roce zaváděcí a velmi výhodná.

Pokud bude Orcane aplikován ve vodě, doporučujeme přidat smáčedlo Šaman v dávce 0,2 l/ha nebo smáčedlo na bázi řepkového oleje. Pokud bude Orcane aplikován v DAM 390 nebo jiném tekutém hnojivu, smáčedlo se nepřidává.

Orcane má širší spektrum účinku než Huricane.

Signálním slovem: VAROVÁNÍStandardní věty o nebezpečnostiH410Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.Pokyny pro bezpečné zacházeníP501Likvidujte obsah a obal v souladu s platným předpisy.Doplňkové informaceEUH401Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí.EUH208Obsahuje:Pyroxsulam. Může vyvolat alergickou reakci.2.3 Další nebezpečnostData neudána

Bezpečnostní list naleznete ZDE

Hmotnost 1 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Účinek na pýr 16.4.2022 23:28
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Uvádíte i účinnost na pýr. Je to skutečně tak, likviduje tento přípravek pýr?Případně jej retarduje ? Děkuji.
Odpovědět