GoltixTop 5 l

Neohodnoceno
 
 

Herbicid Goltix Top proti plevelům v řepě

Dostupnost Na dotaz
Cena 5 600 Kč bez DPH
6 776 Kč
Kód produktu AD5647
Značka Adama (Agrovita spol. s r.o.)
Kategorie OCHRANA ROSTLIN
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Goltix® Top je přípravek obsahující metamitron od originálního výrobce. Praxí prověřena formulace nabízí vysoký standard účinnosti i vynikající stupeň tolerance vůči cukrové řepě.

Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu budeme vyžadovat číslo Osvědčení o odborné způsobilosti !!! - bez osvědčení nelze tento produkt koupit !!!!!!

Systém 3 postřiků (T1–T3)
Ve standardním schématu 3 postřiků následují aplikace herbicidů vždy po cca 10–15 dnech a to vždy v závislosti na růstové fázi plevelů.

K zvýšení a prodloužení herbicidní účinnosti, k snížení nežádoucího proplachu účinné látky profilem půdy, k snížení stresu pěstované plodiny a k snížení úletu postřiku mimo cílovou plochu lze použít kombinaci s půdním smáčedlem Grounded® v dávce 0,2–0,4 l/ha v závislosti na množství použité vody a druhu půdy. Na lehčích půdách použijte vyšší dávku.

Goltix® Top je selektivní herbicid s dlouhým reziduálním působením, který je cukrovkou i krmnou řepou velmi dobře snášen. Je přijímán jak kořeny, tak i listy plevelných rostlin a dále rozváděn do chloroplastů. Účinná látka metamitron brzdí v citlivých rostlinách fotosyntézu (Hillovu reakci), takže se plevele nemohou dále vyvíjet a negativně ovlivňovat vývoj řepných rostlin. Plevelohubný efekt je nejmarkantnější od fáze klíčení plevelů až do rozvinutí prvního páru pravých listů. Předpokladem dobrého účinku při preemergentní aplikaci je dostatečná půdní vlhkost.

 
Výhody použití
  • Nejvyšší stupeň tolerance vůči cukrovce
  • Využitelný pro všechny druhy aplikací
  • Účinnost prostřednictvím kořenů i listů
  • Možnost aplikace přes den
  • Ideální kombinační partner pro kontaktní herbicidy

 

Goltix® Top je postřikový selektivní herbicid ve formě suspenzního koncentrátu pro ředění vodou k hubení plevelů v cukrovce a krmné řepě.

Hmotnost 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: