Agroleaf Mangan listové hnojivo 2 kg

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Agroleaf Mangan je špičkové, vodorozpustné hnojivo umožňuje rostlinám rychlou absorpci, a proto je fyziologický stress rostlin z nedostatku manganu překonán v průběhu jednoho až dvou dnů

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 629 Kč
Ušetříte 12 Kč (–1 %)
Cena 510 Kč bez DPH
617 Kč
Kód produktu ICL1702MN2
Značka ICL Specialty Fertilizers
Kategorie Hnojiva
Záruka 24
Položka byla vyprodána...
 

Listové hnojivo Agroleaf Mangan speciál - obsah Mn 12%.

balení 2 kg

Agroleaf Special Manganese je špičkové, plně vodorozpustné hnojivo pro listovou výživu k širokému použití v zemědělství a zahradnictví k prevenci i nápravě nedostatku manganu u mnoha rostlin jako jsou obiloviny, zelenina, květiny a ovocné stromy.

Doporučená dávka je 0,5 kg/ha. Postřik je možné 1-2 opakovat.

Pro konkrétní doporučení kontaktujte regionálního manažera ICL SF.

Nejvhodnější dobou pro aplikaci postřiku je pozdní odpoledne nebo večer. Vyhněte se aplikaci postřiku v nepříznivých podmínkách (např. plodiny zatížené nadměrných vlhkem, nízká relativní vlhkost vzduchu, vysoké teploty, očekává-li se v nadcházejících 3 dnech déšť). Začne-li do 4 hodin od postřiku pršet, měly by se rostliny za 3 až 4 dny znovu ošetřit.

Týden před ošetřením vlastní plochy, vyzkoušejte produkt v namíchané koncentraci na malém vzorku několika rostlin. O několik dní později zkontrolujte, zda nedošlo k nežádoucí reakci. Totéž udělejte, zejména když máte v úmyslu mísit produkt v nádrži s dalšími přípravky.

Používejte postřikovač, který vyvine vysoký tlak a má trysky, které produkují jemné kapičky.

Naplňte nádrž postřikovače do poloviny jejího objemu, spusťte pohon.

Vsypte celé určené množství produktu Agroleaf Special Manganese do nádrže a vyčkejte, až se zcela rozpustí.

Ujistěte se, že pH je mezi 4 a 6,5, v případě potřeby upravte přidáním velmi malého množství přípravku Select Pekacid.

Přidejte do nádrže určené množství fungicidů a/nebo insekticidů. Ujistěte se, že pH je mezi 4 a 6,5, v případě potřeby upravte přidáním velmi malého množství přípravku Select Pekacid nebo NaOH.

Doplňte nádrž postřikovače do plného objemu.

Ihned začněte aplikaci postřiku a nepřestávejte, dokud není nádrž prázdná. Neskladujte postřikovací roztok přes noc.


 
produkt rovněž obsahuje X₃, která usnadňuje absorpci této složky listy rostliny, čímž zajistí její účinný příjem Výživa na list pomocí produktu Agroleaf Special Mangan umožňuje rostlinám rychlou absorpci, a proto je fyziologický stress rostlin z nedostatku manganu překonán v průběhu jednoho až dvou dnů. Plodina se brzy navrátí do běžného stavu.

Rychle a plně se rozpouští, takže příprava roztoku je snadná a bez problémů.

  • Agroleaf Special Mn podporuje v rostlinách látkovou výměnu
  • produkt rovněž obsahuje X₃- specifickou aminokyselinu, která usnadňuje absorpci této složky listy rostliny, čímž zajistí její účinný příjem
  • EDTA je účinné chelační činidlo, které dokáže ochránit obsažený atom kovu před vyloučením a inaktivací v podmínkách, které by jinak znamenaly pro rostlinu nedostupnost tohoto atomu kovu
  • rychle a plně se rozpouští, takže příprava roztoku je snadná a bez problémů
  • Agroleaf Special Mn se vyrábí z nejlepších dostupných surovin a pomocí nejmodernějších technologií. Mezi produkty svého druhu má nejvyšší koncentraci aktivní složky.
  • Agroleaf Special Mn lze mísit v nádrži s řadou jiných hnojiv a přípravků k ochraně rostlin. Pěstitelé tak mohou ušetřit pracovní náklady a jedinou aplikací vyřešit nedostatek manganu i ošetření proti různým škůdcům a chorobám.

 

elkový dusík (N) 0%
Oxid fosforečný P2O5 0%
Oxid draselný (K20) 0%
Mangan (Mn) 12,00%
rozpustný 12,00%
EDTA chelát 12,00%

 

 

Hmotnost 2 kg
Objem 2 kg
Výrobce ICL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: