položek
(0,0 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Obchodní podmínky

06.05.2016
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - E-agro.cz
Obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě E-agro.cz
Ceny odpovídají  ceníku firmy E-agro s.r.o.

U přípravků , které podléhají novele zákona budeme požadovat potvrzení o odborné způsobilosti: 
Podle novely zákona SRS 199/2012 sb. je přípravek určen pouze pro profesionální uživatele, k nákupu nutné předložit (zaslat) číslo Osvědčení o odborné způsobilosti.

Pro obchodní partnery platí podmínky dohodnuté při individuálním jednání.
V současné době je e-shop určen jen pro dodávky na adresy v ČR.
Slovenské zákazníky prosíme o strpení - doprava je řešena pomocí České pošty
.
 
Prodávající:
E-agro s.r.o., Váchova 2635, Rakovník 269 01, IČ: DIČ: e-agro@seznam.cz www.e-agro.cz
V současné době je zboží expedováno prostřednictvím České pošty. 
K  ceně objednávky účtujeme poštovné a balné v min. výši 137 Kč - dobírka. (netýká se bodu 1.)
Česká pošta garantuje doručení dobírky do 24 hodin od expedice.
U zboží kde je zadáno minimální objednávkové množství je nutno toto dodržet, jinak se může doba dodání prodloužit až na 10 dní nebo nebude zboží vůbec dodáno.  

Vzhledem k zaměření e-shopu na profesionální zemědělské podniky, SHR, ovocnáře, zelináře, zahradnické firmy, může u maloodběratelů s objednávkami do 5.000,- Kč bez DPH docházet k prodlevám s dodáním (ne více než 2 dny, jiná skutečnost bude oznámene telefonicky). 
V poznámce u objednávky žádejte o zaslání předběžného termínu dodání.
Děkujeme za pochopení.
Expedice ostatního zboží je doručena prostřednictvím PVK – Logistics, případně smluvního dopravce - cena dopravy bude telefonicky upřesněna.
1. Agrochemie a osiva větších objemů:
Doprava
Vážený zákazníku, v případě, že jste nezvolil požadovaný způsob dopravy zboží, bude Vám
toto doručeno nejlevnějším způsobem dle platných obchodních podmínek firmy E-agro s.r.o. - cena dopravy Vám bude telefonicky upřesněna.
Způsob platby
Úhrada 100 % ceny objednaného zboží na účet KB Rakovník na základě faktury zaslané  ve formátu PDF. Originál dokladu Vám bude doručen po dodání zboží – poštou nebo elektronicky.
Děkujeme za pochopení.

2. Slevy
Pro registrované zákazníky máme připraven systém akčních slev a bonusů. Registrovaní zákazníci mají při druhém nákupu slevu 3 % na zboží, které není v akci nebo výprodeji.
Slevy se odvíjí od ceny objednávky bez DPH a druhu zboží takto: nad 100.000 Kč – 5 %, nad 200.000 Kč – 7 %, nad 500.000 Kč - 9 %, při větším obratu se sleva a bonusy řeší individuálně.

3. Reklamace:
Zboží lze reklamovat dle stávajících platných právních norem.
Na veškeré zboží poskytujeme záruku po dobu jeho trvanlivosti – expirace, správného skladování a manipulace.
Kupující je povinen zboží bez zbytečných odkladů prohlédnout a zkontrolovat.
Pokud je zásilka poničena, doporučujeme zásilku nepřebírat a neprodleně kontaktovat zákaznické centrum (vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce – převzetím se vystavujete možným problémům při reklamaci, případně odstoupení od koupě).
V případě zjištění závad je kupující povinen tyto oznámit e-mail, písemně nebo telefonicky do 3 dnů po převzetí zásilky zákaznickému centru.
Kontaktní údaje zákaznického centra:
+420 603 211 870
e-agro@seznam.cz
3. Odstoupení od kupní smlouvy:
V souladu se zákonem č. 367/2000 má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
V takovém případě,je nutno nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím doručit zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení zboží prodávajícímu).
Zboží můžete vrátit osobně nebo poslat doporučeně na naši adresu – NIKOLIV NA DOBÍRKU – DOBÍRKOVÉ ZÁSILKY NEBUDOU PŘEBÍRÁNY.
Vrácení celé kupní ceny za zboží včetně ceny za dopravu, provádíme neodkladně bankovním převodem na vámi uvedený účet, případně po domluvě lze provést vrácení peněz jiným vhodným způsobem.

4. Ochrana osobních údajů:
Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.
Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.
Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.
Zákazník svým svobodným rozhodnutím (stisk tlačítka „Potvrdit“)dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek.
Získané osobní údaje v žádném případě nemohou být poskytnuty třetím stranám.
Dokončením a odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
Potvrzením objednávky ze strany prodávajícího vzniká kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím (spotřebitelem). Potvrzení objednávky vám je doručeno na vámi zvolenou e-mailovou adresu.
Věnujte prosím pozornost při dokončování objednávky - potvrzenou objednávku nelze již z technických důvodů měnit. Okamžikem potvrzení se automaticky generuje váš požadavek v zákaznickém centru a vámi objednané zboží se blokuje ve skladech a je připravováno pro expedici. Pokud si přejete potvrzenou objednávku změnit je nutné bezodkladně kontaktovat prodávajícího a domluvit stornování objednávky a vytvořit objednávku novou.
 
Ochrana osobních údajů
Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.
Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.
Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.
Zákazník svým svobodným rozhodnutím (stisk tlačítka „Potvrdit“) dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek.
Získané osobní údaje v žádném případě nemohou být poskytnuty třetím stranám.

od 1.5. 2016
Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu

1. Vážený spotřebiteli, jestli se domníváte, že jsme Vás poškodili, nebo nedostáli svým závazkům, pište na naši emailovou adresu ...................... (ZDE VLOŽTE VAŠI EMAILOVOU ADRESU).
2. Jestli se nám nepodaří spor vyřešit přímo, na základě Zákona č. 378/2015, kterým se mění Zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, máte také právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu.
3. Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu, viz http://www.mpo.cz/dokument169867.html.
4. U České obchodní inspekce, má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce: https://adr.coi.cz/cs .
5. Spotřebitel může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději do 1 roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.
6. Spotřebitel může podat návrh také prostřednictvím platformy mimosoudního řešení spotřebitelských sporů EU, která je dostupná online na: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=CS. Návrh zde může podat jenom spotřebitel žijící v EU na obchodníka se sídlem v EU.
7. Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu nebo na emailovou adresu adr@mpo.cz.
8. V případě přeshraničních sporů pomáhá spotřebitelům v přístupu k příslušnému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Evropské spotřebitelské centrum Česká republika.
9. Náklady spojené s mimosoudním řešením spotřebitelských sporů si strany nesou samy.
E-agro s.r.o 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: E - agro s. r. o. | Váchova 2635 | Rakovník 269 01 | + 420 603 211 870  | e-agro@seznam.cz |
Ochrana rostlin | Herbicidy | Fungicidy | Insekticidy | Osivo | Hnojiva | Mobilní nádrže na naftu a vodu |Solo - postřikovače | Velkoobjemové vaky
| Pařáky na brambory | Roundup | Ochrana dřeva - Lignofix | Bázenová chemie | Hubení potkanů | Stimulátor Pentakeep | Travní směsi |

JavaScript musí být povolen